SVR SUN SECURE BLUR Krem SPF50+

SVR SUN SECURE BLUR Krem SPF50+

Jak już wcześniej wspomniałam pomimo wieku, mam problemy z cerą. Jest ona problematyczna, trądzikowa i wiecznie są na niej jakieś blizny. Przyznaję się bez bicia, że oczywiście mogłabym bardziej o nią dbać, ale i czasu brak i samozaparcia.

Jedno czego pilnuję to krem z filtrem, aby tych blizn i przebarwień nie było więcej. Przerobiłam ich już kilka w swoim życiorysie i w końcu znalazłam coś najlepszego dla mojej problematycznej cery.

Producent obiecuje, ujednolicenie kolorytu skóry. Przy mojej cerze się to nie sprawdza, ale!! kosmetyk cudownie matowi skórę! Dodatkowo nie roluje się na skórze, nie bieli jej i nie obciąża. Jednocześnie nie podkreśla suchych skórek i bardzo szybko się wchłania. Kosmetyk nakładany pod makijaż zdecydowanie przedłuża jego żywotność.

Ostatnio spędziłam kilka godzin na świeżym powietrzu, pogoda dopisywała, a twarz pozostała nie opalona, wiec sprawdza się cudownie.

Ostateczny test jego skuteczności przeprowadzę już w przyszłym tygodniu, ponieważ wyjeżdżamy na wakacje na południe Europy. 🙂

Z czystego serca polecam.

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *